KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 15275117
nr 1527 5117
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, daterad -79, HC upplaga, Skärgårdsklippor, Bildmått: 60x57cm, yttermått inklusive ram: 80x76 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 13 mars 2023
kl 19:57:58
13/3 19:45:43
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén